Melikgazi Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Melikgazi Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme  , dış darbeler sonucu araç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği, 5 cm çapa kadar kaporta göçüklerinin Amerikan menşeli özel aletlerle aracın orjinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapmaksızın düzeltilerek eski haline getirilme tekniği ve sanatıdır. Boyasız kaporta göçük düzeltme işlemi, aracın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen ve boyanın zarar görmediği durumlardaki hasarların, geleneksel yöntemler olan kaporta düzeltme ve boya uygulaması yapılmadan giderilmesidir. 

Küçük ve büyük ölçekli park hasarları, aracın orjinal boyasına zarar vermediği takdirde, özel onarım teknikleri ile düzeltilerek eski haline getirilir. 

Mini Onarım uygulamaları sayesinde çarpma, çarpılma, ve park hasarları gibi kaportada meydana gelecek, teknik olarak ölçü ve limiti ne olursa olsun boyasız düzeltilebilecek tüm hasarlar araç orjinalliği bozulmadan tamir edilir. 

Yurdugül oto tarafından yüksek kalite ve standartlarda yapılan boyasız göçük düzeltme işlemi araç boyasının zarar görmediği durumlarda uygulanır. 

Boyasız göçük düzeltme tekniği aracın orjinal görüntüsüne yeniden dönmesini sağlar.
Yurdugül oto özel ekipmanlar kullanılarak boyasız kaporta göçük düzeltme tekniği ile aracınız hasar almadan önceki haline geri döner. 
Oto göçük düzeltme ikinci el satışında değer kaybına uğratmaz.
Araç göçük düzeltme işlemi sürücülerin, ilerleyen süreçlerde oluşabilecek yüksek maliyetlerden korunmalarını sağlar.

Öne Çıkarılanlar

Melikgazi İç Dış Detaylı Temizlik

Gün içerisinde sıklıkla zaman geçirilen otomobillerin iç temizliği olduk&cced

Melikgazi Oto Boya

Boya koruma işleminin öncelikli amacı aracınızın rengini ve parlaklığını korumak ve zamanla

Yorumlar